Pozytywna strona Norwida - przewodnik

okn 60 latZ okazji przypadającego w 2015 r. 60-lecia istnienia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida swój wygląd zmieniła strona internetowa instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem!

 

Klasycznie prosta, bardziej przejrzysta i funkcjonalna witryna ułatwi odbiorcom zdobywanie informacji o bogatej ofercie i organizowanych wydarzeniach. Główne menu strony podzielono na pięć kategorii. Pierwsza z nich – „aktualności” – prezentuje najważniejsze wydarzenia i projekty realizowane obecnie przez Ośrodek Kultury. W „propozycjach kulturalnych” znaleźć można informacje o poszczególnych cyklach i eventach, podzielone na tematyczne kategorie. Szukać tan zatem należy newsów o spotkaniach, wystawach, koncertach, corocznych festiwalach, projektach, konkursach, przeglądach, a także wydarzeniach filmowych, literackich, ekologicznych i związanych z edukacją regionalną. Umieszczono tam również linki do blogów prowadzonych przez OKN oraz stron ARTzony, Kina Studyjnego Sfinks, Klubu Kuźnia oraz Bibliotek.

W kategorii „warsztaty i zajęcia” znajduje się bogata oferta zajęć, prowadzonych w Ośrodku Kultury. Żeby ułatwić wyszukiwanie, podzielono je zarówno według grup odbiorców, jak i tematycznie. Można więc wyszukać ofertę adresowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych (w tym seniorów) oraz grup zorganizowanych. Każdy może znaleźć coś dla siebie także w ramach kategorii tematycznych takich jak rodzicielskie, ekologiczne, muzyczne, artystyczne, filmowe, komputerowe, gimnastyczne i dla zdrowia, językowe, literackie, regionalne, taneczne, teatralne, praktyczne i logiczne czy wakacyjne i feryjne. Wszystkie opisy warsztatów zawierają charakterystykę, termin i miejsce zajęć oraz dane kontaktowe, gdzie można znaleźć bardziej szczegółowe informacje.

Osobny dział „nowa huta” poświęcony został dzielnicy, na rzecz której Ośrodek Kultury działa. Znajdują się tam informacje o rewitalizacji, bibliografii, filmografii i linkografii Nowej Huty, a także Nowohuckiej Kronice Filmowej i Łąkach Nowohuckich. Wszystkich prowadzących strony internetowe o Nowej Hucie zapraszamy do przesyłania linków, abyśmy mogli na bieżąco aktualizować naszą bazę witryn poświęconych dzielnicy!

W dziale „o nas” można dowiedzieć się więcej o samym Ośrodku Kultury – jego misji, historii i działalności, patronie, zdobytych nagrodach, partnerach i patronach, zrealizowanych projektach oraz danych kontaktowych. Przydatne informacje znajdą tam również przedstawiciele mediów, poszukujący sal do wynajęcia i amatorzy przeglądania fotogalerii.

W menu po prawej stronie znaleźć można kalendarz zwierający bazę wydarzeń odbywających się w poszczególne dni. Poniżej znajdują się ikony linkujące do stron ARTzony, Klubu Kuźnia, Kina Studyjnego Sfinks, Nowohuckiej Kroniki Filmowej, a także portali społecznościowych Ośrodka Kultury. Można tam również zapisać się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco i otrzymywać co miesiąc aktualną ofertę OKN za pośrednictwem maila. Na samym dole umieszczono natomiast linki do blogów oraz danych kontaktowych i Biuletynu Informacji Publicznej.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i korzystania z bogatej oferty Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Adres pozostaje ten sam: www.okn.edu.pl.

październik 2019
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
norwid link
 
 
  biblioteka
Newsletter
Twój mail*


Blogi
Kontakt

stat4u