LOKALNE FIRMY? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!

baner okn 2Weź udział w projekcie "Jestem aktywny" i wspomóż lokalne przedsiębiorstwa w czasach epidemii.

W Krakowie - mieście słynącym z wielowiekowej tradycji, chętnie odwiedzanym przez turystów - świadomość wspierania LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW rośnie z każdym dniem. Ciekawym narzędziem powstałym w celu promowania właśnie tych, czasem niedostrzegalnych krakowskich firm, jest projekt JESTEM AKTYWNY, czyli interaktywna mapa tworzona przez MIASTO KRAKÓW, na której KAŻDY LOKALNY PRZEDSIĘBIORCA MOŻE ZAZNACZYĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU

Sytuacja związana z koronawirusem, social distancing i czasowe zamrożenie części nie tylko krajowej i europejskiej gospodarki otworzyło, nam Konsumentom, oczy na otaczające nas LOKALNE BIZNESY, o których niekiedy nie mieliśmy pojęcia, nad którymi do tej pory się zastanawialiśmy.

Czy myślałeś o tym, ile dziennie klientów ma kwiaciarnia, do której czasem wstąpisz? Ile dziennie osób odwiedza Twoją ulubioną piekarnię? Właśnie... Dopiero teraz w tych bezprecedensowych czasach, UCZYMY SIĘ OD NOWA JAK BYĆ ŚWIADOMYMI KONSUMENTAMI, którzy chcąc pomóc, wybierają takich producentów i takich usługodawców, których
od zawsze mieli w zasięgu ręki, a których często na co dzień nie dostrzegali.

Równocześnie, dla lepszego poznania jak samorząd może WSPOMÓC PRZEDSIĘBIORCÓW, specjalnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie Krakowa, prowadzone jest badanie dotyczące WPŁYWU STANU EPIDEMII na ich aktualną SYTUACJĘ NA RYNKU: 

LINK DO ANKIETY

Lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
norwid link
fbmin

 
  biblioteka
huta sztuki male
Blogi
Kontakt

stat4u