heroinaHeroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet

Bezpłatne spotkania, warsztaty oraz inne wydarzenia skierowane do kobiet. W programie m. in. warsztaty coachingowe, artystyczne i taneczne, DIY, krąg kobiet, slajdowiska z udziałem kobiet przewodniczek i podróżnicze, koncerty oraz specjalny projekt filmowy STYLOWA NOWA HUTA studio.

 

Heroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet 2020

1-28 marca 2020 r.
ARTzona, os. Górali 4

W związku z działaniami mającymi na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego warsztaty w ramach festiwalu odbywające się w dniach 12-25 marca 2020 r. zostają odwołane.

Zapraszamy na szóstą edycję Festiwalu Kobiet „Heroina. Bohaterka”, który trwać będzie od 1 do 28 marca 2020 roku. W tym czasie odbędzie się aż kilkanaście bezpłatnych spotkań, warsztatów i wydarzeń skierowanych do kobiet. Motywem przewodnim festiwalu jest akceptacja i zrozumienie samej siebie – zadowolenie, harmonia i dobrostan. Tematyka spotkań i warsztatów została dobrana tak, aby holistycznie zadbać o ciało i ducha. Porozmawiamy o tym, jak w obliczu natłoku pracy i zobowiązań nie zaniedbywać siebie, swojego rozwoju, aktywności i zdrowia. Co zrobić, żeby organizm funkcjonował w pełnej harmonii? Jak zadbać o każdy ważny obszar swojego życia? Czy można zrównoważyć ciało i umysł, rozwój i emocje, zdrowie i przyjemność? Do poprowadzenia spotkań zostały zaproszone wyjątkowe kobiety. Przy ich wsparciu uczestniczki festiwalu odbędą podróż w głąb siebie – w poszukiwaniu wewnętrznej motywacji do działania, pokonywania własnych słabości i ograniczeń. „Heroina. Bohaterka” to miesiąc wytężonej pracy nad sobą, której efektem będzie oczyszczony umysł i ciało gotowe stawić czoła wszelkim trudom i wyzwaniom.

Czytaj więcej...

Heroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet 2019

1-22 marca 2019 r.
ARTzona OKN, os. Górali 4

Piąta edycja festiwalu w ramach, którego odbędzie się kilkanaście bezpłatnych spotkań, warsztatów i wydarzeń skierowanych do kobiet, w tym m.in. warsztaty coachingowe, artystyczne, relaksacyjne, warsztaty z majsterkowania, warsztaty taneczne, DIY. Pełny program w rozwinięciu. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Heroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet 2017

9-30 marca 2017 r.
ARTzona OKN, os. Górali 4

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida oraz Babki z Nowej Huty zapraszają na trzeci Festiwal Kobiet w Nowej Hucie, w ramach którego odbędzie się kilkanaście bezpłatnych spotkań, warsztatów i wydarzeń skierowane do kobiet. Odbędą się m.in. warsztaty coachingowe, artystyczne, relaksacyjne, warsztaty z majsterkowania, warsztaty taneczne, DIY. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Heroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet 2018

2-17 marca 2018 r.
ARTzona OKN, os. Górali 4

Czwarta edycja festiwalu w ramach którego odbędzie się kilkanaście bezpłatnych spotkań, warsztatów i wydarzeń skierowanych do kobiet. W tym m.in. warsztaty coachingowe, artystyczne, relaksacyjne, warsztaty z majsterkowania, warsztaty taneczne, DIY (pełny program w rozwinięciu). Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Heroina. Bohaterka. Festiwal Kobiet 2016

3 - 11 marca 2016 r.
ARTzona OKN, os. Górali 4

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida oraz Babki z Nowej Huty zapraszają na drugi Festiwal Kobiet w Nowej Hucie. Podczas siedmiu dni odbędą się bezpłatne spotkania, warsztaty, wydarzenia skierowane do kobiet, m. in. warsztaty coachingowe, warsztaty artystyczne, warsztaty taneczne, DIY. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Heroina. Bohaterka. Projekt filmowy
Czerwiec 2024
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
norwid link
fbmin

 
  biblioteka
huta sztuki male
Blogi
Kontakt

stat4u